CANLI SONUÇLAR « Doğal Haber

27 Ekim 2021 - 18:21
ALMANYA FEDERASYON KUPASI
19:30
Mannheim Mannheim
- : -
Union Berlin Union Berlin
19:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Karlsruher Karlsruher
19:30
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
- : -
St Pauli St Pauli
19:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
Augsburg Augsburg
21:45
M'gladbach M'gladbach
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
21:45
Hannover 96 Hannover 96
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
21:45
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
- : -
Hansa Rostock Hansa Rostock
21:45
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
FC Köln FC Köln
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
FC Köln II FC Köln II
2 - 3
Rodinghausen Rodinghausen
19:00
Werder Bremen II Werder Bremen II
- : -
Hannover 96 II Hannover 96 II
20:00
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
Elversberg Elversberg
20:00
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
- : -
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
20:00
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
- : -
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
20:00
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
- : -
VfB Auerbach VfB Auerbach
20:00
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
- : -
Energie Cottbus Energie Cottbus
20:30
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
20:30
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Oberhausen Oberhausen
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Los Angeles FC Los Angeles FC
3 - 0
Seattle Sounders Seattle Sounders
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Hartford Athletic Hartford Athletic
2 - 0
Charleston Battery Charleston Battery
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
DA
Interclube Interclube
0 - 0
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
18:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
6 - 0
San Telmo San Telmo
AVUSTURYA KUPASI
19:00
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
- : -
Kapfenberg Kapfenberg
19:00
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
Ried Ried
20:00
St Polten St Polten
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
20:00
BW Linz BW Linz
- : -
Hartberg Hartberg
BELARUS 1. LİGİ
19:30
FK Gomel FK Gomel
- : -
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
BELÇİKA KUPASI
21:00
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Lommel SK Lommel SK
21:00
Dender Dender
- : -
Eupen Eupen
21:00
AA Gent AA Gent
- : -
Belisia Bilzen Belisia Bilzen
21:00
Royal Knokke Royal Knokke
- : -
Kortrijk Kortrijk
21:00
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
21:00
Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
- : -
Racing Genk Racing Genk
21:30
RBDB RBDB
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
21:45
RAAL La Louviere RAAL La Louviere
- : -
Anderlecht Anderlecht
21:45
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
21:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK KUPASI
PS
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
4 - 3
Zrinjski Zrinjski
MS
Omarska Omarska
0 - 1
Igman Konjic Igman Konjic
MS
Leotar Leotar
1 - 2
Borac Borac
PS
Zvijezda Zvijezda
7 - 6
Posusje Posusje
MS
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
0 - 1
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
MS
Sloga Uskoplje Sloga Uskoplje
0 - 6
Velez Velez
DA
Zeljeznicar Zeljeznicar
1 - 3
Tuzla City Tuzla City
18:30
Sarajevo Sarajevo
- : -
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
BREZİLYA PAULİSTA KUPASI
MS
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
4 - 5
Sao Caetano Sao Caetano
MS
Portuguesa Portuguesa
1 - 2
Votuporanguense Votuporanguense
BREZİLYA SERİE B
MS
CRB CRB
1 - 1
Coritiba Coritiba
MS
Goias Goias
1 - 1
Botafogo FR Botafogo FR
BULGARİSTAN KUPASI
MS
Slavia Sofya Slavia Sofya
1 - 0
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
19:00
Beroe Beroe
- : -
Cherno More Varna Cherno More Varna
ÇEKYA 1. LİGİ
20:00
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
ÇEKYA KUPASI
ERT
Slovacko Slovacko
0 - 0
Karvina Karvina
MS
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
2 - 0
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
DA
Banik Ostrava Banik Ostrava
0 - 1
Hradec Kralove Hradec Kralove
19'
Teplice Teplice
0 - 0
Sparta Prag Sparta Prag
DANİMARKA KUPASI
MS
Middelfart Middelfart
0 - 4
Randers Randers
19:00
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
- : -
Odense Odense
20:45
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
1 - 2
Madura United Madura United
MS
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
2 - 1
Borneo FC Borneo FC
MS
Arema Arema
2 - 2
Persita Tangerang Persita Tangerang
79'
PSS Sleman PSS Sleman
0 - 2
Bali United Bali United
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Alashkert Alashkert
0 - 0
FC Noah FC Noah
MS
BKMA BKMA
2 - 3
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
21'
Pyunik Pyunik
1 - 0
Noravank Noravank
ESTONYA 1. LİGİ
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
ESTONYA 2. LİGİ
ERT
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
0 - 0
FC Nomme United FC Nomme United
FAS PREMİER LİGİ
20:15
Riadi Salmi Riadi Salmi
- : -
RS Berkane RS Berkane
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
SJK SJK
- : -
KuPS KuPS
18:30
Honka Honka
- : -
Oulu Oulu
18:30
KTP KTP
- : -
Haka Haka
18:30
Helsinki Helsinki
- : -
HIFK HIFK
18:30
Mariehamn Mariehamn
- : -
Lahti Lahti
18:30
Ilves Ilves
- : -
Inter Turku Inter Turku
FRANSA LİGUE 1
MS
Nice Nice
1 - 0
Marsilya Marsilya
FRANSA ULUSAL LİGİ
20:00
Stade Briochin Stade Briochin
- : -
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
13'
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
0 - 0
Solola Solola
19:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
20:00
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
- : -
Iztapa Iztapa
21:30
CSD Municipal CSD Municipal
- : -
Club Xelaju Club Xelaju
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
-
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
- 0
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
-
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
- 0
Hungry Lions Hungry Lions
-
Free State Stars Free State Stars
- 0
Uthongathi FC Uthongathi FC
-
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- 0
Black Leopards Black Leopards
GÜNEY AFRİKA PSL
90'
Stellenbosch Stellenbosch
1 - 0
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
ERT
Baroka FC Baroka FC
0 - 0
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
18:30
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
AmaZulu AmaZulu
GÜNEY KORE FEDERASYON KUPASI
MS
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
1 - 2
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
MS
Gangwon Gangwon
0 - 1
Daegu Daegu
HIRVATİSTAN KUPASI
MS
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
2 - 3
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
MS
HNK Gorica HNK Gorica
2 - 0
Mladost Zdralovi Mladost Zdralovi
90'
Rudar Labin Rudar Labin
2 - 3
Istra 1961 Istra 1961
18:30
Varazdin Varazdin
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
HOLLANDA KUPASI
19:45
OSS'20 OSS'20
- : -
Twente Twente
21:00
Almere City Almere City
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21:00
Capelle Capelle
- : -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
21:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
TOP Oss TOP Oss
21:00
De Treffers De Treffers
- : -
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
21:00
Achilles Veen Achilles Veen
- : -
GVV Unitas GVV Unitas
21:00
Staphorst Staphorst
- : -
Gemert Gemert
21:00
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
- : -
Excelsior Excelsior
21:00
ADO '20 ADO '20
- : -
BVV Barendrecht BVV Barendrecht
21:00
AFC AFC
- : -
Heerenveen Heerenveen
21:00
Harkemase Boys Harkemase Boys
- : -
DOVO DOVO
21:00
Westlandia Westlandia
- : -
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
21:00
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
22:00
Groningen Groningen
- : -
Helmond Sport Helmond Sport
İNGİLTERE LİG KUPASI
21:45
Burnley Burnley
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
21:45
West Ham United West Ham United
- : -
Manchester City Manchester City
21:45
Preston North End Preston North End
- : -
Liverpool Liverpool
21:45
Stoke City Stoke City
- : -
Brentford Brentford
21:45
Leicester City Leicester City
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
İRAN 1. LİGİ
DA
Aluminium Arak Aluminium Arak
0 - 0
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
DA
Persepolis Persepolis
1 - 0
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
İSKOÇYA CHALLENGE KUPASI
21:45
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Rangers U20 Rangers U20
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
21:45
Livingston Livingston
- : -
Dundee United Dundee United
21:45
Hibernian Hibernian
- : -
Celtic Celtic
21:45
St Johnstone St Johnstone
- : -
Hearts Hearts
21:45
Rangers FC Rangers FC
- : -
Aberdeen Aberdeen
21:45
Motherwell Motherwell
- : -
St Mirren St Mirren
21:45
Dundee Dundee
- : -
Ross County Ross County
İSPANYA FEDERASYON KUPASI
DA
CD Ebro CD Ebro
0 - 0
Lleida Esportiu Lleida Esportiu
20:00
Guijuelo Guijuelo
- : -
Moralo Moralo
20:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
Leioa Leioa
21:30
Xerez Xerez
- : -
Cordoba Cordoba
İSPANYA LA LİGA
20:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Barcelona Barcelona
20:00
Mallorca Mallorca
- : -
Sevilla Sevilla
21:00
Real Betis Real Betis
- : -
Valencia Valencia
22:30
Real Madrid Real Madrid
- : -
Osasuna Osasuna
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
IK Gauthiod IK Gauthiod
0 - 0
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
20:00
Assyriska BK Assyriska BK
- : -
Angelholms Angelholms
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
20:00
Sirius Sirius
- : -
Hammarby Hammarby
20:00
Malmö Malmö
- : -
AIK Stockholm AIK Stockholm
20:00
Kalmar Kalmar
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
20:00
Östersund Östersund
- : -
Hacken Hacken
İSVİÇRE KUPASI
20:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
- : -
Basel Basel
20:00
Lugano Lugano
- : -
Young Boys Young Boys
20:30
Chiasso Chiasso
- : -
St. Gallen St. Gallen
21:00
Thun Thun
- : -
Servette Servette
21:15
Schaffhausen Schaffhausen
- : -
Luzern Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
19:30
Udinese Udinese
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
19:30
Juventus Juventus
- : -
Sassuolo Sassuolo
19:30
Sampdoria Sampdoria
- : -
Atalanta Atalanta
21:45
Cagliari Cagliari
- : -
Roma Roma
21:45
Empoli Empoli
- : -
Inter Inter
21:45
Lazio Lazio
- : -
Fiorentina Fiorentina
İTALYA SERİE B LİGİ
19:00
Cosenza Cosenza
- : -
Ternana Ternana
21:30
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Monza Monza
İTALYA SERİE C LİGİ
22:00
Piacenza Piacenza
- : -
Juventus II Juventus II
JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 - 3
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
3 - 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 - 2
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
MS
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
0 - 2
Oita Trinita Oita Trinita
KAZAKİSTAN KUPASI
MS
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
3 - 1
Taraz Taraz
MS
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
0 - 2
Kairat Almaty Kairat Almaty
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
23:00
AD Carmelita AD Carmelita
- : -
Municipal Garabito Municipal Garabito
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Guadalupe FC Guadalupe FC
1 - 1
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
23:00
Municipal Grecia Municipal Grecia
- : -
LD Alajuelense LD Alajuelense
LETONYA VİRSLİGA
-
FK Liepaja FK Liepaja
3 - 0
Noah Jurmala Noah Jurmala
MS
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
0 - 3
Rigas FS Rigas FS
MS
Valmiera Valmiera
1 - 1
Riga FC Riga FC
LİTVANYA A LYGA
20'
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 - 0
Panevezys Panevezys
20:00
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
- : -
Suduva Suduva
MACARİSTAN KUPASI
MS
Jászberény Jászberény
0 - 1
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
UZS
Nagykanizsa Nagykanizsa
1 - 0
Tatabanya Tatabanya
MS
Szegedi VSE Szegedi VSE
0 - 2
Cegledi Cegledi
MS
Tököl Tököl
0 - 7
Ferencvaros Ferencvaros
MS
ESMTK ESMTK
2 - 4
Bekescsaba Bekescsaba
21'
Kisvarda FC Kisvarda FC
1 - 0
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
22'
Gyor Gyor
0 - 0
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
19:00
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Gyirmot Gyirmot
19:00
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
- : -
Debreceni Debreceni
19:00
Budafoki MTE Budafoki MTE
- : -
Ujpest Ujpest
19:00
Csakvári TK Csakvári TK
- : -
Pecsi Pecsi
19:00
Szeged Szeged
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
20:30
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Alebrijes De Oaxaca Alebrijes De Oaxaca
0 - 0
Atlante Atlante
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
3 - 1
Celaya Celaya
MS
Cancun FC Cancun FC
2 - 2
Cimarrones Cimarrones
MISIR 1. LİGİ
18:30
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Misr El Makasa Misr El Makasa
21:00
Ismaily SC Ismaily SC
- : -
Al Ahli Al Ahli
NORVEÇ 2. LİGİ
DA
Moss Moss
1 - 0
Tromsdalen Tromsdalen
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Haugesund Haugesund
- : -
Rosenborg Rosenborg
19:00
Sandefjord Sandefjord
- : -
Stromsgodset Stromsgodset
19:00
Tromso Tromso
- : -
Odds BK Odds BK
19:00
Mjondalen Mjondalen
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Stabaek Stabaek
21:00
Molde Molde
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
POLONYA KUPASI
MS
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
0 - 5
Motor Lublin Motor Lublin
MS
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
1 - 2
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
MS
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
3 - 0
Lech Poznan II Lech Poznan II
18:30
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
20:30
GKS Katowice GKS Katowice
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
21:30
LKS Lodz LKS Lodz
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
PORTEKİZ 2. LİGİ
17:30
Academica Academica
- : -
FC Porto B FC Porto B
18:45
Varzim Varzim
- : -
Benfica B Benfica B
PORTEKİZ LİG KUPASI
21:30
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Benfica Benfica
ROMANYA KUPASI
21'
FCM Baia Mare FCM Baia Mare
0 - 2
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
İPT
FC Voluntari FC Voluntari
0 - 0
FCSB FCSB
RUSYA KUPASI
MS
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
1 - 0
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
60'
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
1 - 0
Ufa Ufa
DA
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
1 - 0
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
20'
Fakel Fakel
0 - 0
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
20'
Kamaz Kamaz
0 - 0
Ural S.O Ural S.O
18:30
Veles Moskova Veles Moskova
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
19:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Rostov Rostov
19:30
PFC Kuban PFC Kuban
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
20:00
Baltika Baltika
- : -
Khimki Khimki
SIRBİSTAN KUPASI
MS
Sloga Pozega Sloga Pozega
0 - 1
Rad Rad
MS
Novi Pazar Novi Pazar
1 - 0
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
MS
Radnicki Beograd Radnicki Beograd
2 - 1
Vozdovac Vozdovac
MS
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
0 - 1
Napredak Napredak
PS
OFK Backa OFK Backa
4 - 3
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
MS
Loznica Loznica
1 - 0
Cukaricki Cukaricki
MS
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
0 - 4
Backa Topola Backa Topola
MS
Radnicki Nis Radnicki Nis
1 - 0
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
MS
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
2 - 1
Macva Sabac Macva Sabac
62'
Vojvodina Vojvodina
4 - 1
Jagodina Jagodina
63'
Spartak Subotica Spartak Subotica
1 - 1
Dubocica Leskovac Dubocica Leskovac
21'
Mladost Lucani Mladost Lucani
0 - 0
Kolubara Kolubara
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
24'
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
1 - 0
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
SLOVAKYA 2. LİGİ
22'
MFK Skalica MFK Skalica
0 - 0
FC Petrzalka FC Petrzalka
SLOVAKYA KUPASI
15:30
Spisske Podhradie Spisske Podhradie
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
MS
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
0 - 5
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
MS
Sasova Sasova
3 - 2
TJ Rovinka TJ Rovinka
MS
SK Bela SK Bela
0 - 1
Vranov nad Toplou Vranov nad Toplou
15:30
Tesla Stropkov Tesla Stropkov
- : -
Puchov Puchov
MS
TJD Pribelce TJD Pribelce
0 - 3
Trencin Trencin
MS
Slovan Galanta Slovan Galanta
1 - 2
FK Humenne FK Humenne
64'
Ruzomberok Ruzomberok
0 - 0
Lipany Lipany
SLOVENYA 2. LİGİ
MS
Jadran Dekani Jadran Dekani
1 - 2
Gorica Gorica
SLOVENYA KUPASI
90'+19'
NK Radomlje NK Radomlje
0 - 0
NK CM Celje NK CM Celje
23'
Mura Mura
0 - 0
Bravo Bravo
21:15
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
Koper Koper
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
23'
Barnechea Barnechea
0 - 0
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
TUNUS 1. LİGİ
18:30
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
CS Sfaxien CS Sfaxien
UKRAYNA KUPASI
MS
Veres Rivne Veres Rivne
1 - 3
Vorskla Vorskla
64'
FC Mariupol FC Mariupol
0 - 2
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
19:30
Chernomorets O. Chernomorets O.
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
YUNANİSTAN KUPASI
MS
Lefkimmi Lefkimmi
1 - 2
Agios Nikolaos Agios Nikolaos
MS
Xanthi Xanthi
1 - 2
Ionikos Ionikos
MS
Ilioupolis Ilioupolis
0 - 3
Lamia Lamia
51'
Panserraikos Panserraikos
1 - 1
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
19:00
Atromitos Atromitos
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
21:30
Panachaiki Panachaiki
- : -
Panetolikos Panetolikos
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
MS
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
1 - 3
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
UZS
Kocaelispor Kocaelispor
2 - 0
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
PS
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
6 - 5
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
MS
Çorum FK Çorum FK
0 - 2
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
MS
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
1 - 0
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
MS
Turgutluspor Turgutluspor
1 - 2
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
PS
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
4 - 5
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
UZS
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
2 - 1
Yomraspor Yomraspor
MS
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
0 - 1
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
MS
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
3 - 2
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
MS
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
7 - 0
Pazarspor Pazarspor
MS
Sarıyer Sarıyer
2 - 0
Edirnespor Edirnespor
MS
Eskişehirspor Eskişehirspor
0 - 2
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
MS
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
1 - 0
Karşıyaka Karşıyaka
UZS
Bodrumspor Bodrumspor
3 - 1
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
MS
Balıkesirspor Balıkesirspor
0 - 2
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
MS
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
1 - 2
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
MS
Ankaraspor Ankaraspor
2 - 0
İnegölspor İnegölspor
MS
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
2 - 0
Çankaya FK Çankaya FK
MS
Manisa FK Manisa FK
1 - 0
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
MS
İstanbulspor İstanbulspor
5 - 0
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
PS
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
5 - 4
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
MS
Kırklarelispor Kırklarelispor
0 - 1
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
PS
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
4 - 3
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
MS
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
3 - 1
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
PS
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
5 - 6
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
20'
Bursaspor Bursaspor
2 - 0
Ceyhanspor Ceyhanspor
20:45
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 10 11 20
3 Beşiktaş 10 8 20
4 Aytemiz Alanyaspor 10 1 20
5 Fenerbahçe 10 3 19
6 VavaCars Fatih Karagümrük 10 4 18
7 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
8 Galatasaray 10 1 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 10 0 13
11 Medipol Başakşehir 10 0 12
12 Gaziantep FK 10 -2 12
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
14 Demir Grup Sivasspor 10 2 11
15 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
16 GZT Giresunspor 10 -4 9
17 Fraport TAV Antalyaspor 10 -5 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 10 16 24
2 MKE Ankaragücü 10 13 24
3 Eyüpspor 10 5 20
4 BB Erzurumspor 10 5 19
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 10 8 18
6 Kocaelispor 9 0 16
7 Tuzlaspor 9 1 14
8 Gençlerbirliği 9 -2 14
9 Yılport Samsunspor 9 0 12
10 Beypiliç Boluspor 9 0 11
11 Bursaspor 9 -1 11
12 Nasadoge Menemenspor 10 -6 11
13 İstanbulspor 9 -1 10
14 Altaş Denizlispor 9 -3 10
15 Altınordu 10 -10 10
16 Adanaspor 10 -4 9
17 Manisa FK 10 -6 9
18 Ankara Keçiörengücü 9 -6 7
19 Balıkesirspor 9 -9 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 9 4 17
3 Isparta 32 Spor 8 4 15
4 Kırşehir Belediyespor 8 3 14
5 Zonguldak Kömürspor 9 1 13
6 Pazarspor 8 2 13
7 Bucaspor 1928 9 4 13
8 Nazilli Belediyespor 8 2 12
9 Şanlıurfaspor 7 3 12
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 9 4 12
11 Uşakspor A.Ş. 8 -5 10
12 Tarsus İdman Yurdu 8 -1 9
13 Ankara Demirspor 8 -2 8
14 Akhisarspor 8 -6 7
15 Anagold 24Erzincanspor 8 -3 7
16 TECO Karacabey Belediyespor 7 -2 7
17 Kırklarelispor 7 -2 7
18 Eskişehirspor 8 -14 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 9 16 21
2 Silahtaroğlu Vanspor FK 9 8 20
3 Hekimoğlu Trabzon 9 11 19
4 Çorum FK 9 11 18
5 Ankaraspor 9 11 17
6 Sakaryaspor 9 11 17
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 9 3 17
8 Bodrumspor 9 10 16
9 Afjet Afyonspor 9 3 14
10 Somaspor 9 2 14
11 Etimesgut Belediyespor 9 0 14
12 Serik Belediyespor 9 -4 12
13 İnegölspor 9 -4 11
14 Diyarbekirspor 9 -1 10
15 Sarıyer 9 -6 10
16 Ergene Velimeşespor 9 -14 7
17 Turgutluspor 9 -7 6
18 Niğde Anadolu FK 9 -18 4
19 Adıyaman FK 9 -10 3
20 Kahramanmaraşspor 9 -22 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0